Przepis na ciasto wg przepisu Lary Gessler – klik 

280 gram mąki pszennej ( u mnie tortowa)

20 gram mąki ziemniaczanej

200 g masło ( 82 % tłuszczu)

100 gram cukru pudru ( ja daję 80 gram)

3 żółtka

Wszystkie składniki szybko połączyć ze sobą. Wstawić na godzinę ( lub dłużej) do lodówki. Rozwałkować, wykrawać ( u mnie kwadraty i prostokąty ) . Piec w temp. 200 st. C, aż do zezłocenia się powierzchni ciastek.

#wypieczone, #ciastka, #krucheciasto, #bezproszkudopieczenia

Ala