Wisior z muszli i ścibolony po dwa naraz – splot europejski 4 w 1

U Agaty nauka Chainmaille nie ustaje. Tym razem splot europejski 4 w 1. No dużo by opowiadać… uzmagałam się, ale to w gruncie rzeczy fajny sposób na łączenie ogniwek.
Wykorzystałam sprężynki koloru srebrnego i ogniwka koloru grafitowego

Splot jest łatwo składalny w formę przestrzenną
 
 

Banerek i link do lekcji – poniżej:

http://zkociolkaczarownicy.blogspot.com/2015/12/chainmaille-zadanie-2.html

Zapisz

← Poprzedni post

Następny post →

12 Comments

 1. Toż to robota przy mikroskopie !!! Efekt – piękny !!!

 2. Dzięki, jestem zadowolona z końcowego efektu :o)Łączenie ogniwek to fajna sprawa, okazuje się że jest mnóstwo sposób na to. Przyłącz się do nauki. Pozdrawiam. Ala

 3. Oryginalny, podziwiam szczerze:)

 4. Takiego zastosowania tego splotu jeszcze nie spotkałam, pomysł naprawdę zacny 🙂 Widzę też, że udało Ci się wykorzystać sprężynki – w chainmaille to raczej niespotykany pomysł. A mobiuski to już Cię opanowały na całego 🙂 Wszystko wygląda bardzo oryginalnie. A ten donucik jest po prostu cudny! Lekcja odrobiona na szósteczkę, w dodatku przed terminem ;-D Za 3 dni zapraszam do żabki.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Dzięki za komplementy Miodousta :o)Urosłam (w swoich oczach) o dobre kilka centymetrów. Wiem że najprościej i najlogiczniej byłoby użyć rzemyka ale to jest taki plastyczny i mięsisty splot…. że sam się prosił :o)

 5. Super efekt, nawet nie wiedziałam że takie sploty istnieją 🙂

  • Gosia to się na pewno da połączyć z filcem i filcowaniem. Mam już kilka pomysłów -no wiesz np mobiusowy (pusty)brzuszek maleńkiej sówki – takiej jak Ty robisz. Dołącz do nas :o)

 6. Faktycznie wyszło bardzo oryginalnie, podoba mi się 🙂

 7. Piękny wisior:) Fantastycznie odrobiona lekcja:) i nawet poprzednia powtórzona:) Świetny efekt:) Ja sie wczoraj zmagałam… jak zrobię zdjecia to pokażę;)
  Pozdrawiam:)

 8. Bardzo oryginalny pomysł i do tego połączony z mobiuskami! Super 🙂